HABERLER

FITÓ TOHUM HOBBY, EN SON GERÇEKLEŞTİRİLEN IBERFLORA FUARI'NA KATILDI

17.10.2022

Bahçe sektörünün lider fuarında Hobby birimi iki yeni koleksiyon sundu

Ekim ayının ilk haftasında Valencia şehrinde gerçekleştirilen Iberflora, bu sefer aynı mekânda yapı market sektörünün uluslararası fuarı olan ve iki yılda bir düzenlenen Eurobrico'ya da yer verdi. Fuara katılan 12.000'den fazla ziyaretçi, bu rekabet ortamında aralarında bizim de yer aldığımız 386 katılımcı firmanın standlarını ziyaret etti.

Bu yıl fuardaki varlığımızı güçlendirmek ve amatör pazarda güvenilir ve lider tedarikçi olma vizyonumuzu iletmek istedik, bu nedenle de standımızı 32m2'ye çıkardık. Bu yeni alan, hem daha fazla görünmemize ve fark edilmemize, hem de bir sonraki kampanya için iki yeniliğimizi sunmamıza imkân verdi: Fitó Hobby Hybrid ürün gamının yeniden lansmanı ve Eurogarden markası altındaki aksesuarlarla yeni Tomurcuklar & Filizlenenler koleksiyonumuz.

Şimdi Premium F1 olarak adlandırılan hibrit tohum ürün serimizin yeniden lansmanı, koleksiyonu tüketiciye yaklaştırmayı ve hibrit tohum konusundaki inançları yok etmeyi amaçlıyor. Bu bağlamda, isim ve tasarım değişikliğinin yanı sıra tüketicileri eğitmek ve onlara bu tohumun faydalarını göstermek için iletişimimizi güçlendireceğiz.

Eurogarden ile ilgili olaraksa, hem 20 yeni tohum modeliyle hem de bu ürün serisi için iki özel ekim aksesuarı ile gelen kataloğa yeni bir koleksiyon daha ekleyeceğiz.

Her iki lansman da distribütörlerimizden olduğu kadar bizi ziyaret eden bahçecilik merkezleri tarafından da büyük ilgi gördü. Bir sonraki kampanyada nüfuzumuzu artırmayı ve bu hobiye olan ilgiyi beslemeye devam etmeyi umuyoruz.

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: fitohobby.com

  • Paylaş:

Son Haberler

07.10.2022

FITÓ TOHUM, FRUIT ATTRACTION FUARINDA TÜKETİCİLERDEN ESİNLENDİĞİ YENİ ÜRÜNLERİNİ SUNDU

01.06.2022

Fitó Tohum, müşterilerine ESADE'de yönetici geliştirme eğitimi sundu

23.05.2022

Barselona dünya tohum sektörünün en büyük buluşmasına ev sahipliği yaptı

08.04.2022

Semillas Fitó Hindistan'daki şubesi sayesinde güneydoğu Asya‘da büyüyüp gücünü sağlamlaştırdı

BİZE ULAŞIN

Dünya çapındaki satış ağımızla iletişime geçin

Semillas Fitó Türkiye

AOSB 2. Etap 22.
Cad No: 13
07190, Dösemealtı Antalya
T. +90 242 258 0184

destekturkey@semillasfito.com ​