HABERLER

FITÓ TOHUM, FRUIT ATTRACTION FUARINDA TÜKETİCİLERDEN ESİNLENDİĞİ YENİ ÜRÜNLERİNİ SUNDU

07.10.2022

Wabi-Sabi domates ve Little Planet kavun, üç günlük fuar boyunca fuarın yıldızı oldu.

4-6 Ekim tarihleri arasında Madrid'de düzenlenen bu yılki Fruit Attraction Fuarı, Fitó Tohum olarak müşterilerimizle ve işbirlikçilerimizle sürdürdüğümüz yakınlık ilişkisini desteklemenin yanı sıra, tüketicilerden ilham alan yeni ürünlerin lansmanları için de harika bir fırsat oldu.

Her yıl güçlenen bu uluslararası fuara katılmak Fitó Tohum’a şu imkanları tanır:

  • Markanın bilinirliğini artırmak ve yeni ürünlerin lansmanını yapmak.
  • Çiftçiden perakendecilere kadar tüm hedef kitlemizle yakınlık ilişkimizi sürdürmek.
  • İspanya ve Portekiz'deki satış ekiplerini bir araya getirerek şirketin dört değeri üzerinde çalışmaya devam etmek: Profesyonellik, uzun vadeli vizyon, ekip çalışması ve yakınlık.
  • Tarım-gıda zinciri boyunca sürdürülebilir bir zenginlik yaratmak için misyonumuzu uygulamak.

"Tüketicilerden ilham alan sebzeler"

Bu slogan altında, Fitó Tohum kataloğunu oluşturan farklı bahçecilik ürünleri sunuluyor. Bunlar kitlesel tüketime yönelik çeşitlerin yanısıra, harici bir uzman heyetin tadım yoluyla yaptığı değerlendirmeye göre “tüketicilerin tercihi” olarak belirlenmiş olan, Flavourite kategorisindeki Santa Claus kavun ve Cherry domates çeşitlerini içermektedir.

Marka yenilikleri

Belirli bir hedef kitleye yönelik olarak tamamen kendilerine yeni bir marka dünyası oluşturan Wabi-sabi domates ve Ice Green yeşil etiyle Little Planet kavunu, Fitó Tohum standındaki gerçek yıldızlar oldu.

Wabi-sabi çeşidinde kusurluluğun güzelliği, domatesin harika lezzetiyle birleşiyor. Her yemeğin lezzetini arttırmayı başaran bu mükemmel şekilde kusurlu meyve, tüketicilerin sadece simetrik meyvelerin tüketilebileceğine dair psikolojik engelini aşarak gıda israfıyla da mücadele ediyor.

Ice Green yeşil etli kavun, Little Planet markası altında küçük büyük tüm aile fertlerinin tüketimine odaklanan lezzetli ve aromatik bir kavun olarak sunuluyor. Yenilikçi yeşil eti, bu yeni ürünü ve mükemmel lezzetini yavaş yavaş keşfetmekte olan tüketicileri giderek daha fazla ele geçirmekte.

Fitó Tohum için Fruit Attraction'a katılım, tarım-gıda sektörünün merkezine yerleşmemizi sağladığı için çok önemlidir; zira bu merkez müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyebileceğimiz, nihai tüketicinin taleplerini daha iyi anlayabileceğimiz ve pazara daha iyi çözümler sunmak için ürünlerimizi uyarlayabileceğimiz bir noktadır.

  • Paylaş:

Son Haberler

17.10.2022

FITÓ TOHUM HOBBY, EN SON GERÇEKLEŞTİRİLEN IBERFLORA FUARI'NA KATILDI

01.06.2022

Fitó Tohum, müşterilerine ESADE'de yönetici geliştirme eğitimi sundu

23.05.2022

Barselona dünya tohum sektörünün en büyük buluşmasına ev sahipliği yaptı

08.04.2022

Semillas Fitó Hindistan'daki şubesi sayesinde güneydoğu Asya‘da büyüyüp gücünü sağlamlaştırdı

BİZE ULAŞIN

Dünya çapındaki satış ağımızla iletişime geçin

Semillas Fitó Türkiye

AOSB 2. Etap 22.
Cad No: 13
07190, Dösemealtı Antalya
T. +90 242 258 0184

destekturkey@semillasfito.com ​