HABERLER

Fitó Tohum, müşterilerine ESADE'de yönetici geliştirme eğitimi sundu

01.06.2022

Fitó Tohum, müşterilerine yöneticilik üzerine özel bir eğitim sunmak için uluslararası alanda tanınan prestijli ESADE işletme okulu ile iş birliği yaptı.

Uluslararası alanda tanınan bu prestijli işletme okulu, sektörü bilgi yoluyla harekete geçirmek için özel bir program oluşturdu.

Fitó Tohum, Fitó Academy girişimi kapsamındaki kurslar aracılığıyla müşterilerinin eğitimi üzerine çalışmaya devam ediyor. Bu kez de ESADE tarafından verilmekte olan Yönetici Geliştirme Programını başlattı. İspanya ve Portekiz'deki müşterilere yönelik olan, farklı tarihlerde başlayan ve üç modülden oluşan bu programa katılmak için müşteriler Barselona'ya gidecek kadar ilgi gösteriyorlar.

Özel eğitime olan gerçek bir talebi karşılayan bu kurs, sektörün ve çevrenin sorunlarına uyarlanmış en kaliteli içeriği sunarak modern organizasyonların temel yönetim becerilerini derinleştirme amacını güdüyor.

Şubat 2020'de pandemiden önce gerçekleştirilen ilk oturumda, kurumsal büyümeye odaklanıldı. Şirketlerin düzgün işleyişinin temel bir parçası olan kişi yönetimi ve stratejik yönetim ile sorumlu liderlik ve kurumsal sosyal sorumluluk (KSS) ile ilgili konular ele alındı.

Geçtiğimiz şubat ayında düzenlenen ikinci oturumun temel amacı, katılımcılara stratejik yönetim konusunda bütünsel bir bakış açısı kazandırmaktı. Böylece hem finansal hem de kurumsal organizasyon bilgilerini artırabildiler, hem de yönetici geliştirme alanında olağanüstü uzman öğretmenlerden aralarında pazarlama stratejilerinin de bulunduğu pek çok konuyu öğrenebildiler.

Mayıs ayında gerçekleşen Yönetici Geliştirme Programı'nın üçüncü ve son oturumunda farklı açılardan pazar oryantasyonu konusuna odaklanıldı.

Fitó Tohum’un müşterilerine ve işbirlikçilerine sunduğu ESADE'deki bu eğitim ve bunun gibi diğer girişimler, Fitó Akademi'nin bir parçasıdır. Bu proje, müşterilerin büyümesini desteklemek ve bilgi birikimi aracılığıyla sektörün hareketlenmesine ve gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla üç yıl önce doğdu. Önümüzdeki yıllarda Fitó Tohum gibi şirketler için öngörülen zorluklar ve olumlu beklentiler, özel eğitimin yanı sıra, başarıya müşteri ağından itibaren güvenlik, uyum, tutarlılık ve güç eşlik ettiğinin garanti edilmesini gerektirir.

  • Paylaş:

Son Haberler

17.10.2022

FITÓ TOHUM HOBBY, EN SON GERÇEKLEŞTİRİLEN IBERFLORA FUARI'NA KATILDI

07.10.2022

FITÓ TOHUM, FRUIT ATTRACTION FUARINDA TÜKETİCİLERDEN ESİNLENDİĞİ YENİ ÜRÜNLERİNİ SUNDU

23.05.2022

Barselona dünya tohum sektörünün en büyük buluşmasına ev sahipliği yaptı

08.04.2022

Semillas Fitó Hindistan'daki şubesi sayesinde güneydoğu Asya‘da büyüyüp gücünü sağlamlaştırdı

BİZE ULAŞIN

Dünya çapındaki satış ağımızla iletişime geçin

Semillas Fitó Türkiye

AOSB 2. Etap 22.
Cad No: 13
07190, Dösemealtı Antalya
T. +90 242 258 0184

destekturkey@semillasfito.com ​